Auto-Moto

Tohle Ferrari 250 LM za 876 milionů je jedním z nejdůležitějších aut, co kdy vyhrála v Le Mans

Autoweb | dnes, 7:05 | Hodnocení: \"Hodnocení:
Ferrari 250 LM z roku 1964 je posledním vozem značky v minulém století, které vyhrálo nejslavnější vytrvalostní závod na světě. Bylo tomu v roce 1965.

Expert na servis a ojetiny radí, jakým autům se vyhnout jako čert kříži. Náklady na opravy jsou tak vysoké, že o vůz nakonec přijdete

AutoŽivě | dnes, 7:03 | Hodnocení: \"Hodnocení:
Cena vozu v bazaru nebo v showroomu je jedna věc a není to to nejhorší, co musí kupující zaplatit. Náklady na servis mohou být astronomické.

Instituce varuje: Každý, kdo zde natankuje, bude nemilosrdně ošizený. Tyto čerpací stanice drtí řidiče

AutoŽivě | dnes, 6:42 | Hodnocení: \"Hodnocení:
Tankování u některých čerpacích stanic se může poněkud prodražit. Rekordem je rozdíl 700 korun na plné 50litrové nádrži. To už je opravdu na zamyšlenou.

Video policie ČR: 28letá řidička kamionu hazardovala s životy kolemjedoucích, dvakrát po sobě. Hlídka jen valila oči

AutoŽivě | dnes, 6:26 | Hodnocení: \"Hodnocení:
Tankování u některých čerpacích stanic se může poněkud prodražit. Rekordem je rozdíl 700 korun na plné 50litrové nádrži. To už je opravdu na zamyšlenou.\n

Opravdu můžeme projet křižovatku na oranžovou? Šetření času, které stojí zákaz řízení na 6 měsíců, pokutu 25 000 Kč a 6 bodů

AutoŽivě | dnes, 6:08 | Hodnocení: \"Hodnocení:
Semafor má tři barvy, legálně lze ale křižovatku projet pouze na jednu, byť je tady určitá výjimka. Kdo ji nezná, hraje o pokutu.

Nové spalovací Audi A6 předčasně odhalil únik. Pomník chaotičnosti jednání značky tradiční kupce nejspíš znovu zklame

Autoforum.cz | dnes, 6:00 | Hodnocení: \"Hodnocení:
Nejdřív nemělo přijít vůbec, pak se mělo jmenovat A7, nakonec je z něj zase A6, které vypadá jako nová A5, jež je ovšem novou A4 v přestrojení. Ztratili jste se v tom? To máte jedno, Vorsprung durch Chaos je dnes i heslem samotného Audi. (Petr Miler)

Za přísně střeženými dveřmi staví škody budoucnosti. Nahlédněte do modelárny

Auto-iDNES.cz | dnes, 1:00 | Hodnocení: \"Hodnocení:
Specializovaná modelárna ve vývojovém oddělení patří k těm nejpřísněji hlídaným pracovištím v automobilkách. Právě tady dostávají budoucí vozy svou první fyzickou podobu dlouho před tím, než se poprvé představí veřejnosti. Škoda do ní nechala nahlédnout.



Stránka:
0

Vrátit se nahoru